plicnibrno

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

    Jsme  odborná  privátní  plicní  ambulance. Samostatný provoz  byl  zahájen v roce  1994, nejprve   v  rámci polikliniky  Zahradníkova v Brně.

     Již  9.  rok jsme  na  novém  pracovišti  na  ulici  Údolní  16   v Brně.  Jedná  se o  dva nově zrekonstruované domy ,  ve  kterých obou  se  nacházejí  zdravotnická  zařízení.
     Vzhledem ke  krátké  době  od  dokončení  rekonstrukce je  prostředí v domech  velmi hezké , plně  vyhovující požadavkům hygieny na  zdravotnické  zařízení a poskytující bezbariérový přístup. Je nutné si však uvědomit, že RTG pracoviště je detašované v Bílém domě. Takže, pokud jsou pacienti nepohybliví, musí využít k vyšetření jiné plicní zdravotnické zařízení, které je součástí větší polikliniky.
     Důležitým orientačním bodem v našem  domě
je lékárna  v  přízemí. Vedle  vchodu  do  lékárny je  průjezd se  závorou.  Před  závorou   se zvoní  na  zvonek  s označením pracoviště  a  my pak  otevřeme  elektronické  dveře.
     Výtahem  se dostanete do  druhého patra, kde  se  nachází  plícní  ambulance . Vedle výtahu je vchod do čekárny , kam projdete bez nutnosti dalšího  zvonění . Pokud je  ordinace ,  jsou  dveře  odemčené.

     V  čekárně se posaďte , v krátkých  intervalech se vycházíme dívat , jestli nepřišel nový  pacient. Připravte si   event. doporučení a  průkazka  zdrav. pojišťovny  je  nezbytná  !

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky